humbuk
REZERVACE +420 777 336 767
CZ | EN | DE
fb
logo
Příjemné ubytování v Lysé nad Labem
loop
loop
Penzion Humbuk / K Milovicům 1921 / Lysá nad Labem / 298 22 / +420 777 552 282 / penzionuvinnerevy@gmail.com
Novinky
25. 03. 2017 | Letní nabídka ... bowling zdarma!
Hostům ubytovaným v našich penzionech nabízíme během letních prázdnin sympatickou nabídku - ke každému dni ubytování jako bonus jednu hodinu bowlingu zdarma v Bowling&baru HUMBUK, K Milovicům 1921, Lysá nad Labem. Vhodné pro rodiny s dětmi, nekuřácké prostředí! Informace o podniku a fotogalerii naleznete na www.bowlinglysa.cz, telefonické informace a rezervace drah na tel. 777 552 282.
26. 03. 2017 | Cyklisté vítáni
I my jsme vášnivými cyklisty, takže Vaše kola bezpečně uložíme, můžete si je u nás umýt, máme k dispozici nějaké to nářadí a zdejší okolí máme dobře projeté, takže Vám rádi poradíme, kudy se vydat.
01. 03. 2017 | Vyměnili jsme okna
S radostí sdělujeme, že jsme dokončili v penzionu výměnu posledních oken, takže prostředí je výrazně hezčí a hluk ze silnice podstatně menší. Ačkoli se nám s krásnými okny z roku 1943 těžce loučilo, musíme uznat, že to mytí je přeci jen lepší a místnosti působí svěžím dojmem.
14. 09. 2017 | Obsazenost v nejbližších dnech
Vážení hosté, je nám velice líto, ale až do 17.9.2017 máme zcela obsazeno.
Děkujeme za pochopení.
03. 12. 2017 | DÁRKOVÝ POUKAZ
Prosím touto formou zájemkyni o dárkový poukaz, aby se mi ozvala telefonicky. Na Váš e-mail nelze odpovědět, zpráva se stále vrací a telefon jsme mi bohužel nezaslala. Nemám žádný způsob, jak se s Vámi spojit.
Krásný adventní čas všem!
01. 03. 2017 | Slevy firmám!!!
Pro ty, kteří u nás ještě nebydleli a nemají tedy zkušennost:
Firmám, které u nás ubytují své zaměstnance po delší dobu, můžeme poskytnout výraznou slevu na ubytování. Záleží na obsazenosti pokoje a celkové délce ubytování. V každém případě dohoda je vždy možná a ceny se tedy mohou pohybovat v rozpětí 290,- až 450,- Kč za osobu a noc.
04. 10. 2013 | Web spuštěn
Vítáme Vás na našich nových webových stránkách a doufáme, že se Vám budou líbít.

Ubytování Lysá nad Labem - "Humbuk"

V listopadu loňského roku jsme pro Vás otevřený nový malý penzion "HUMBUK" se čtyřmi pokoji, prostornou společenskou místností, terasou a útulnou domácí atmosférou.

Protože jsme se prozatím setkávali především s kladnými ohlasy na náš penzion "U Vinné révy", rozhodli jsme se pokračovat ve stejném duchu. To znamená především čisto a příjemné domácí prostředí. O tom se můžete  přesvědčit v naší fotogalerii. Takže – na co jste již zvyklí v penzionu „U Vinné révy“, můžete také očekávat v penzionu „Humbuk“.
Penzion je vhodný jak pro firmy, tak i pro jednotlivce či skupiny, rodiny i cyklisty. V létě lze využít prostornou zastřešenou terasu, která je hned u vchodu. 
Pro děti máme připraveny hračky různých věkových kategorií, pro holky i kluky, tabuli na malování, knížky i časopisy. K dispozici jsou také dětské židličky ke stolu, dětská vanička nebo ohrádka.
Cyklistům rádi poradíme pěkné cyklostezky v okolí, různé zajímavosti a tipy na výlety.

Samozřejmostí je wi-fi v objektu.
     
A proč právě HUMBUK?  Ve stejném objektu jsme zrealizovali ojedinělý Bovling-bar "HUMBUK". Tento prostor jsme pojali zcela jinak, moderně a vesele. Zakládáme si především na kvalitních surovinách, čistotě, vstřícném jednání a profesionalitě obsluhy. Naším cílem bylo poskytnout hostům nezapomenutelný zážitek. Prostředí je zcela nekuřácké (avšak pro kuřáky je připravena velice příjemná oddělená kuřárna, která je dokonale odvětrána a stále voní:)).

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. čísle 00420 777 33 67 67.

Copyright 2013 Illona Malinovská / Tvorba webových stránek Technical Design