REZERVACE +420 777 336 767
CZ | EN | DE
fb
logo
Příjemné ubytování v Lysé nad Labem
loop
loop
loop
loop
loop
Penzion u Vinné révy / Jedličkova 1397/19 / Lysá nad Labem / 298 22 / +420 777 336 767 / penzionuvinnerevy@gmail.com
Novinky
25. 03. 2017 | Letní nabídka ... bowling zdarma!
Hostům ubytovaným v našich penzionech nabízíme během letních prázdnin sympatickou nabídku - ke každému dni ubytování jako bonus jednu hodinu bowlingu zdarma v Bowling&baru HUMBUK, K Milovicům 1921, Lysá nad Labem. Vhodné pro rodiny s dětmi, nekuřácké prostředí! Informace o podniku a fotogalerii naleznete na www.bowlinglysa.cz, telefonické informace a rezervace drah na tel. 777 552 282.
26. 03. 2017 | Cyklisté vítáni
I my jsme vášnivými cyklisty, takže Vaše kola bezpečně uložíme, můžete si je u nás umýt, máme k dispozici nějaké to nářadí a zdejší okolí máme dobře projeté, takže Vám rádi poradíme, kudy se vydat.
01. 03. 2017 | Vyměnili jsme okna
S radostí sdělujeme, že jsme dokončili v penzionu výměnu posledních oken, takže prostředí je výrazně hezčí a hluk ze silnice podstatně menší. Ačkoli se nám s krásnými okny z roku 1943 těžce loučilo, musíme uznat, že to mytí je přeci jen lepší a místnosti působí svěžím dojmem.
14. 09. 2017 | Obsazenost v nejbližších dnech
Vážení hosté, je nám velice líto, ale až do 17.9.2017 máme zcela obsazeno.
Děkujeme za pochopení.
03. 12. 2017 | DÁRKOVÝ POUKAZ
Prosím touto formou zájemkyni o dárkový poukaz, aby se mi ozvala telefonicky. Na Váš e-mail nelze odpovědět, zpráva se stále vrací a telefon jsme mi bohužel nezaslala. Nemám žádný způsob, jak se s Vámi spojit.
Krásný adventní čas všem!
01. 03. 2017 | Slevy firmám!!!
Pro ty, kteří u nás ještě nebydleli a nemají tedy zkušennost:
Firmám, které u nás ubytují své zaměstnance po delší dobu, můžeme poskytnout výraznou slevu na ubytování. Záleží na obsazenosti pokoje a celkové délce ubytování. V každém případě dohoda je vždy možná a ceny se tedy mohou pohybovat v rozpětí 290,- až 450,- Kč za osobu a noc.
04. 10. 2013 | Web spuštěn
Vítáme Vás na našich nových webových stránkách a doufáme, že se Vám budou líbít.

Ubytování Lysá nad Labem - "U Vinné révy"

Dovolte, abychom Vás přivítali na stránkách penzionu „U Vinné révy“. Nacházíme se v centru města Lysá nad Labem. Nabízíme celkem čtyři pokoje. Jeden dvoulůžkový a třílůžkový a dva čtyřlůžkové. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC.  V těsné blízkosti pokojů je jídelna, kterou můžete využívat jako společenskou místnost a slouží především k podávání snídaní. K dispozici je aqua bar. Voda, káva a čaj jsou zdarma.

Klademe velký důraz především na čistotu a klid. Rodinám s malými dětmi můžeme poskytnout dětskou postýlku, vaničku, nočník, ohrádku, sedačku na kolo a samozřejmostí jsou hračky, aby se Vaše ratolesti u nás nenudily. 

Snídaně připravuji podle Vašeho přání v kteroukoliv ranní a dopolední dobu. Jsou velmi různorodé, aby si každý vybral podle své chuti. Vysokou gastronomii u nás nečekejte, ani žádné kontinentální snídaně, v tak malém počtu osob chystám spíše nápaditou domácí snídani, marmelády vlastní výroby, prostě snažím se snídaně připravit jako pro svou vlastní rodinu, aby jste si ji užili a do nového dne vyrazili dostatečně posilnění a s dobrou náladou.

Parkování vozidel je možné v objektu penzionu. Vzdálenost pěšky na výstaviště a na nádraží je cca 5 – 7 minut.

Jsme rodina se dvěma dětmi a v objektu penzionu bydlíme, takže jsme Vám k dispozici téměř v každou denní i noční hodinu. Dům pochází z třicátých let minulého století a původně byl postaven jako kavárna rodinou Sladkých, kteří také v objektu bydleli. Postupem let se střídali různí majitelé, nájemci a typy restaurací. V letech 1996 až 2002 byl dům opuštěný, takže značně zchátral. Koupě tohoto objektu byla naším velkým rozhodnutím právě v době, kdy jsme očekávali naše mladší dítě – dceru Klárku. Po čtyřech letech, 1.prosince roku 2006 jsme přivítali první hosty. 

Máme za sebou kus práce a ještě velký kus nás teprve čeká. Do budoucna máme samozřejmě ještě další plány, které Vám zpříjemní pobyt u nás. Naším cílem je pohostinnost a osobní péče. 

Přejeme si, aby jste se u nás cítili lépe, než doma.

Ilona Malinovská s rodinou.

Poznámka redakce:)))
Uběhlo deset let od našeho prvního hosta, přesto nechceme naše původní úvodní slovo nějak výrazně měnit. Znamená kus naší rodinné historie a máme pocit, že sem stále patří. Od té doby se dost změnilo. Především děti poněkud povyrostly, my jsme občas trochu unavení, ale stále nás práce těší. Máme s manželem každý své teritorium, ale jak to v tomto oboru chodí, střídají se období náročnější s těmi klidnějšími. A tak si vzájemně vypomáháme a snažíme se být jeden druhému oporou. Doufáme, že zrajeme jako víno a že u nás budete i nadále spokojeni. Děkujeme našim stálým zákazníkům za jejich přízeň a těm novým za důvěru, kterou nám dávají při výběru našeho penzionu.
Krásný rok 2017, Daniel a Ilona Malinovských
Copyright 2013 Illona Malinovská / Tvorba webových stránek Technical Design