REZERVACE +420 777 336 767 | penzionuvinnerevy@gmail.com
CZ | EN | DE
fb
logo
Příjemné ubytování v Lysé nad Labem
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
Penzion u Vinné révy / Jedličkova 1397/19 / Lysá nad Labem / 298 22 / +420 777 336 767 / penzionuvinnerevy@gmail.com
Novinky
11. 01. 2022 | Rezervace pobytu
Pro rychlejší vyřízení rezervace mi prosím zavolejte! Zjistila jsem, že rezervační formulář na našich webových stránkách  po přechodu na vyšší verzi nefunguje tak, jak by měl. Stačí malá chyba při nezbytném kroku "Nejsem robot" a e-mail k nám nedorazí, aniž byste to zjistili. Pokud na Váš e-mail nedostanete odpověď, zavolejte tedy prosím na telefon 777336767. Snažím se být na příjmu jak jen to jde. Pokud Váš telefon propásnu, volám ihned zpět. Děkuji za pochopení. Ilona Malinovská
04. 01. 2021 | Ubytování pro firmy za zvýhodněné ceny
Nabízíme kvalitní, klidné a čisté ubytování pro firmy, řemeslníky, obchodní cestující apod. Při delších pobytech poskytujeme výrazné slevy. Všechny prostory denně dezinfikujeme, přikrývky, polštáře a matracové chrániče pravidelně pereme. Náš penzion je vhodný pro jednu pracovní skupinu osob, která se potkává i na pracovišti. V ceně ubytování je k dispozici mikrovlnná trouba, toustovač, aquamat na přípravu teplých nápojů, wi-fi, předzahrádka s posezením pro kuřáky.
Pro pracanty, kteří jsou ubytovaní delší dobu, zajišťujeme také PRANÍ oblečení zdarma.
Telefon: 777 336 767
02. 05. 2020 | Pomalu se chystáme
Čas, po který jsme nemohli fungovat, jsme využili k důkladnému úklidu, opravám a různým vylepšením. Také pro naše hosty připravujeme posezení na venkovní předzahrádce. Pořídili jsme si slepičky, takže ke snídani se můžete těšit na domácí vejce:))) Připravujeme propracovaný manuál, jak důkladně čistit a dezinfikovat prostory našeho penzionu mezi každou výměnou hostů. A už se moc těšíme, až se zase vše vrátí do normálních kolejí. Hodně zdraví všem!
23. 08. 2019 | Check in - Check out
Často se mě ptáte, v kolik hodin k nám můžete dorazit, že jste tuto informaci nenalezli na našich stránkách. Protože zde bydlíme, jde to v podstatě kdykoliv. Domluvím se s každým podle jeho potřeb. Pokud je to již v dopoledních hodinách a my ještě nemáme penzion připravený, můžete si každopádně složit věci, dostanete klíče od pokoje a ihned, jakmile pokoj uklidíme, pošlu Vám SMS zprávu. Lepší je vždy alespoň 15 minut před příjezdem zavolat, abych Vás očekávala, protože zabezpečení chodu penzionu vyžaduje také občas vyrazit na nákup zboží, s prádlem na mandl, nebo pracujeme zrovna v našem druhém penzionu. Odjezd je zpravidla v 10.00 hodin, abychom opět stihli pokoje připravit pro nové hosty. 
Každopádně pokud Vám něco není z našich stránek jasné, nebojte se zavolat. Jsem na příjmu neustále a ráda Vaše dotazy zodpovím.
19. 03. 2019 | Změny k lepšímu u nás
Právě jsme dokončili odhlučnění mezi pokoji č. 2 a 3. Dvojitá příčka s minerální vatou by měla zajistit lepší komfort a soukromí. Vymalovali jsme a položili nové koberce. Už se moc těšíme na první zákazníky!
02. 12. 2018 | Dokončili jsme zateplení fasády
V letošním roce jsme provedli kompletní zateplení fasády. Byla to velká a náročná akce a tímto bychom Vám chtěli sdělit, že máme hotovo! Nyní se ještě věnujeme dolaďování posledních detailů a už se moc těšíme, že nám všem uvnitř bude tak nějak tepleji a příjemněji:)
01. 03. 2017 | Vyměnili jsme okna
S radostí sdělujeme, že jsme dokončili v penzionu výměnu posledních oken, takže prostředí je výrazně hezčí a hluk ze silnice podstatně menší. Ačkoli se nám s krásnými okny z roku 1943 těžce loučilo, musíme uznat, že to mytí je přeci jen lepší a místnosti působí svěžím dojmem.
26. 03. 2017 | Cyklisté vítáni
I my jsme vášnivými cyklisty, takže Vaše kola bezpečně uložíme, můžete si je u nás umýt, máme k dispozici nějaké to nářadí a zdejší okolí máme dobře projeté, takže Vám rádi poradíme, kudy se vydat. V okolí Lysé nad Labem  najdete nenáročný terén vhodný i pro malé cyklisty. Velmi oblíbená je Labská cesta. Pro náročnější doporučujeme Svatojiřský les a okolí.
25. 03. 2017 | Letní nabídka ... bowling zdarma!
Hostům ubytovaným v našich penzionech nabízíme během letních prázdnin sympatickou nabídku - ke každému dni ubytování jako bonus jednu hodinu bowlingu zdarma v Bowling&baru HUMBUK, K Milovicům 1921, Lysá nad Labem. Vhodné pro rodiny s dětmi, nekuřácké prostředí! Informace o podniku a fotogalerii naleznete na www.bowlinglysa.cz, telefonické informace a rezervace drah na tel. 777 552 282.
01. 03. 2017 | Slevy firmám!!!
Pro ty, kteří u nás ještě nebydleli a nemají tedy zkušennost:
Firmám, které u nás ubytují své zaměstnance po delší dobu, můžeme poskytnout výraznou slevu na ubytování. Záleží na obsazenosti pokoje a celkové délce ubytování. V každém případě dohoda je vždy možná a ceny se tedy mohou pohybovat v rozpětí 290,- až 450,- Kč za osobu a noc.
04. 10. 2013 | Web spuštěn
Vítáme Vás na našich nových webových stránkách a doufáme, že se Vám budou líbít.

Ubytování Lysá nad Labem - "U Vinné révy"

Dovolte, abychom Vás přivítali na stránkách penzionu „U Vinné révy“. Nacházíme se v centru města Lysá nad Labem. Nabízíme celkem čtyři pokoje. Jeden dvoulůžkový a třílůžkový a dva čtyřlůžkové. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC.  V těsné blízkosti pokojů je jídelna, kterou můžete využívat jako společenskou místnost a slouží především k podávání snídaní. K dispozici je aqua-bar. Voda, káva a čaj jsou zdarma.

Klademe velký důraz především na čistotu a klid. Rodinám s malými dětmi můžeme poskytnout dětskou postýlku, vaničku, nočník, ohrádku, sedačku na kolo a samozřejmostí jsou hračky, aby se Vaše ratolesti u nás nenudily. 

Snídaně připravujeme po předchozí domluvě podle Vašeho přání v kteroukoliv ranní a dopolední dobu. Jsou velmi různorodé, aby si každý vybral podle své chuti. Vysokou gastronomii u nás nečekejte, ani žádné banketové snídaně, v tak malém počtu osob chystáme spíše nápaditou domácí snídani. K běžnému hotelovému základu vždy něco domácího, např. pomazánky, ovocné saláty, polévky, marmelády vlastní výroby, atd. Snažíme se snídaně připravit jako pro svou vlastní rodinu, aby jste si ji užili a do nového dne vyrazili dostatečně posilnění a s dobrou náladou.

V bezprostřední blízkosti je dostatek parkovacích míst. Vzdálenost pěšky na výstaviště a na nádraží je cca 5 – 7 minut.

Jsme rodina se dvěma dětmi a v objektu penzionu bydlíme, takže jsme Vám k dispozici téměř v každou denní i noční hodinu. Dům pochází z třicátých let minulého století a původně byl postaven jako kavárna rodinou Sladkých, kteří také v objektu bydleli. Postupem let se střídali různí majitelé, nájemci a typy restaurací. V letech 1996 až 2002 byl dům opuštěný, takže značně zchátral. Koupě tohoto objektu byla naším velkým rozhodnutím právě v době, kdy jsme očekávali naše mladší dítě – dceru Klárku. Po čtyřech letech, 1.prosince roku 2006 jsme přivítali první hosty. 

Máme za sebou kus práce a ještě velký kus nás teprve čeká. Do budoucna máme samozřejmě ještě další plány, které Vám zpříjemní pobyt u nás. Naším cílem je pohostinnost a osobní péče. 

Přejeme si, aby jste se u nás cítili lépe, než doma.

Ilona Malinovská s rodinou.

Poznámka redakce:)))
Uběhlo 14 let od našeho prvního hosta, přesto nechceme naše původní úvodní slovo nějak výrazně měnit. Znamená kus naší rodinné historie a máme pocit, že sem stále patří. Od té doby se dost změnilo. Především děti poněkud povyrostly, my jsme občas trochu unavení, ale stále nás práce těší. Máme s manželem každý své teritorium, ale jak to v tomto oboru chodí, střídají se období náročnější s těmi klidnějšími. A tak si vzájemně vypomáháme a snažíme se být jeden druhému oporou. Doufáme, že zrajeme jako víno a že u nás budete i nadále spokojeni. Děkujeme našim stálým zákazníkům za jejich přízeň a těm novým za důvěru, kterou nám dávají při výběru našeho penzionu.
Krásný rok 2019, Daniel a Ilona Malinovských
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
Copyright 2013 Illona Malinovská / Tvorba webových stránek Technical Design