REZERVACE +420 777 336 767 | penzionuvinnerevy@gmail.com
CZ | EN | DE
fb
logo
Příjemné ubytování v Lysé nad Labem
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
loop
Penzion u Vinné révy / Jedličkova 1397/19 / Lysá nad Labem / 298 22 / +420 777 336 767 / penzionuvinnerevy@gmail.com
Novinky
04. 01. 2021 | Ubytování pro firmy za zvýhodněné ceny
Nabízíme kvalitní, klidné a čisté ubytování pro firmy, řemeslníky, obchodní cestující apod. Při delších pobytech poskytujeme výrazné slevy. Všechny prostory denně dezinfikujeme, přikrývky, polštáře a matracové chrániče pravidelně pereme. Náš penzion je vhodný pro jednu pracovní skupinu osob, která se potkává i na pracovišti. V ceně ubytování je k dispozici mikrovlnná trouba, toustovač, aquamat na přípravu teplých nápojů, wi-fi, předzahrádka s posezením pro kuřáky.
Pro pracanty, kteří jsou ubytovaní delší dobu, zajišťujeme také PRANÍ oblečení zdarma.
Telefon: 777 336 767
02. 05. 2020 | Pomalu se chystáme
Čas, po který jsme nemohli fungovat, jsme využili k důkladnému úklidu, opravám a různým vylepšením. Také pro naše hosty připravujeme posezení na venkovní předzahrádce. Pořídili jsme si slepičky, takže ke snídani se můžete těšit na domácí vejce:))) Připravujeme propracovaný manuál, jak důkladně čistit a dezinfikovat prostory našeho penzionu mezi každou výměnou hostů. A už se moc těšíme, až se zase vše vrátí do normálních kolejí. Hodně zdraví všem!
23. 08. 2019 | Check in - Check out
Často se mě ptáte, v kolik hodin k nám můžete dorazit, že jste tuto informaci nenalezli na našich stránkách. Protože zde bydlíme, jde to v podstatě kdykoliv. Domluvím se s každým podle jeho potřeb. Pokud je to již v dopoledních hodinách a my ještě nemáme penzion připravený, můžete si každopádně složit věci, dostanete klíče od pokoje a ihned, jakmile pokoj uklidíme, pošlu Vám SMS zprávu. Lepší je vždy alespoň 15 minut před příjezdem zavolat, abych Vás očekávala, protože zabezpečení chodu penzionu vyžaduje také občas vyrazit na nákup zboží, s prádlem na mandl, nebo pracujeme zrovna v našem druhém penzionu. Odjezd je zpravidla v 10.00 hodin, abychom opět stihli pokoje připravit pro nové hosty. 
Každopádně pokud Vám něco není z našich stránek jasné, nebojte se zavolat. Jsem na příjmu neustále a ráda Vaše dotazy zodpovím.
19. 03. 2019 | Změny k lepšímu u nás
Právě jsme dokončili odhlučnění mezi pokoji č. 2 a 3. Dvojitá příčka s minerální vatou by měla zajistit lepší komfort a soukromí. Vymalovali jsme a položili nové koberce. Už se moc těšíme na první zákazníky!
02. 12. 2018 | Dokončili jsme zateplení fasády
V letošním roce jsme provedli kompletní zateplení fasády. Byla to velká a náročná akce a tímto bychom Vám chtěli sdělit, že máme hotovo! Nyní se ještě věnujeme dolaďování posledních detailů a už se moc těšíme, že nám všem uvnitř bude tak nějak tepleji a příjemněji:)
01. 03. 2017 | Vyměnili jsme okna
S radostí sdělujeme, že jsme dokončili v penzionu výměnu posledních oken, takže prostředí je výrazně hezčí a hluk ze silnice podstatně menší. Ačkoli se nám s krásnými okny z roku 1943 těžce loučilo, musíme uznat, že to mytí je přeci jen lepší a místnosti působí svěžím dojmem.
26. 03. 2017 | Cyklisté vítáni
I my jsme vášnivými cyklisty, takže Vaše kola bezpečně uložíme, můžete si je u nás umýt, máme k dispozici nějaké to nářadí a zdejší okolí máme dobře projeté, takže Vám rádi poradíme, kudy se vydat. V okolí Lysé nad Labem  najdete nenáročný terén vhodný i pro malé cyklisty. Velmi oblíbená je Labská cesta. Pro náročnější doporučujeme Svatojiřský les a okolí.
25. 03. 2017 | Letní nabídka ... bowling zdarma!
Hostům ubytovaným v našich penzionech nabízíme během letních prázdnin sympatickou nabídku - ke každému dni ubytování jako bonus jednu hodinu bowlingu zdarma v Bowling&baru HUMBUK, K Milovicům 1921, Lysá nad Labem. Vhodné pro rodiny s dětmi, nekuřácké prostředí! Informace o podniku a fotogalerii naleznete na www.bowlinglysa.cz, telefonické informace a rezervace drah na tel. 777 552 282.
01. 03. 2017 | Slevy firmám!!!
Pro ty, kteří u nás ještě nebydleli a nemají tedy zkušennost:
Firmám, které u nás ubytují své zaměstnance po delší dobu, můžeme poskytnout výraznou slevu na ubytování. Záleží na obsazenosti pokoje a celkové délce ubytování. V každém případě dohoda je vždy možná a ceny se tedy mohou pohybovat v rozpětí 290,- až 450,- Kč za osobu a noc.
04. 10. 2013 | Web spuštěn
Vítáme Vás na našich nových webových stránkách a doufáme, že se Vám budou líbít.

Ubytování Lysá nad Labem - "U Vinné révy"

Dovolte, abychom Vás přivítali na stránkách penzionu „U Vinné révy“. Nacházíme se v centru města Lysá nad Labem. Nabízíme celkem čtyři pokoje. Jeden dvoulůžkový a třílůžkový a dva čtyřlůžkové. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC.  V těsné blízkosti pokojů je jídelna, kterou můžete využívat jako společenskou místnost a slouží především k podávání snídaní. K dispozici je aqua-bar. Voda, káva a čaj jsou zdarma.

Klademe velký důraz především na čistotu a klid. Rodinám s malými dětmi můžeme poskytnout dětskou postýlku, vaničku, nočník, ohrádku, sedačku na kolo a samozřejmostí jsou hračky, aby se Vaše ratolesti u nás nenudily. 

Snídaně připravujeme po předchozí domluvě podle Vašeho přání v kteroukoliv ranní a dopolední dobu. Jsou velmi různorodé, aby si každý vybral podle své chuti. Vysokou gastronomii u nás nečekejte, ani žádné banketové snídaně, v tak malém počtu osob chystáme spíše nápaditou domácí snídani. K běžnému hotelovému základu vždy něco domácího, např. pomazánky, ovocné saláty, polévky, marmelády vlastní výroby, atd. Snažíme se snídaně připravit jako pro svou vlastní rodinu, aby jste si ji užili a do nového dne vyrazili dostatečně posilnění a s dobrou náladou.

V bezprostřední blízkosti je dostatek parkovacích míst. Vzdálenost pěšky na výstaviště a na nádraží je cca 5 – 7 minut.

Jsme rodina se dvěma dětmi a v objektu penzionu bydlíme, takže jsme Vám k dispozici téměř v každou denní i noční hodinu. Dům pochází z třicátých let minulého století a původně byl postaven jako kavárna rodinou Sladkých, kteří také v objektu bydleli. Postupem let se střídali různí majitelé, nájemci a typy restaurací. V letech 1996 až 2002 byl dům opuštěný, takže značně zchátral. Koupě tohoto objektu byla naším velkým rozhodnutím právě v době, kdy jsme očekávali naše mladší dítě – dceru Klárku. Po čtyřech letech, 1.prosince roku 2006 jsme přivítali první hosty. 

Máme za sebou kus práce a ještě velký kus nás teprve čeká. Do budoucna máme samozřejmě ještě další plány, které Vám zpříjemní pobyt u nás. Naším cílem je pohostinnost a osobní péče. 

Přejeme si, aby jste se u nás cítili lépe, než doma.

Ilona Malinovská s rodinou.

Poznámka redakce:)))
Uběhlo 14 let od našeho prvního hosta, přesto nechceme naše původní úvodní slovo nějak výrazně měnit. Znamená kus naší rodinné historie a máme pocit, že sem stále patří. Od té doby se dost změnilo. Především děti poněkud povyrostly, my jsme občas trochu unavení, ale stále nás práce těší. Máme s manželem každý své teritorium, ale jak to v tomto oboru chodí, střídají se období náročnější s těmi klidnějšími. A tak si vzájemně vypomáháme a snažíme se být jeden druhému oporou. Doufáme, že zrajeme jako víno a že u nás budete i nadále spokojeni. Děkujeme našim stálým zákazníkům za jejich přízeň a těm novým za důvěru, kterou nám dávají při výběru našeho penzionu.
Krásný rok 2019, Daniel a Ilona Malinovských
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
Copyright 2013 Illona Malinovská / Tvorba webových stránek Technical Design