humbuk
REZERVACE +420 777 336 767 | penzionuvinnerevy@gmail.com
CZ | EN | DE
fb
logo
Příjemné ubytování v Lysé nad Labem
loop
loop
Penzion Humbuk / K Milovicům 1921 / Lysá nad Labem / 298 22 / +420 777 336767 / penzionuvinnerevy@gmail.com
Novinky
04. 01. 2021 | Ubytování pro firmy za zvýhodněné ceny
Nabízíme kvalitní, klidné a čisté ubytování pro firmy, řemeslníky, obchodní cestující apod. Při delších pobytech poskytujeme výrazné slevy. Všechny prostory denně dezinfikujeme, přikrývky, polštáře a matracové chrániče pravidelně pereme. Náš penzion je vhodný pro jednu pracovní skupinu osob, která se potkává i na pracovišti. V ceně ubytování je k dispozici mikrovlnná trouba, toustovač, aquamat na přípravu teplých nápojů, wi-fi, předzahrádka s posezením pro kuřáky.
Pro pracanty, kteří jsou ubytovaní delší dobu, zajišťujeme také PRANÍ oblečení zdarma.
Telefon: 777 336 767
02. 05. 2020 | Pomalu se chystáme
Čas, po který jsme nemohli fungovat, jsme využili k důkladnému úklidu, opravám a různým vylepšením. Také pro naše hosty připravujeme posezení na venkovní předzahrádce. Pořídili jsme si slepičky, takže ke snídani se můžete těšit na domácí vejce:))) Připravujeme propracovaný manuál, jak důkladně čistit a dezinfikovat prostory našeho penzionu mezi každou výměnou hostů. A už se moc těšíme, až se zase vše vrátí do normálních kolejí. Hodně zdraví všem!
23. 08. 2019 | Check in - Check out
Často se mě ptáte, v kolik hodin k nám můžete dorazit, že jste tuto informaci nenalezli na našich stránkách. Protože zde bydlíme, jde to v podstatě kdykoliv. Domluvím se s každým podle jeho potřeb. Pokud je to již v dopoledních hodinách a my ještě nemáme penzion připravený, můžete si každopádně složit věci, dostanete klíče od pokoje a ihned, jakmile pokoj uklidíme, pošlu Vám SMS zprávu. Lepší je vždy alespoň 15 minut před příjezdem zavolat, abych Vás očekávala, protože zabezpečení chodu penzionu vyžaduje také občas vyrazit na nákup zboží, s prádlem na mandl, nebo pracujeme zrovna v našem druhém penzionu. Odjezd je zpravidla v 10.00 hodin, abychom opět stihli pokoje připravit pro nové hosty. 
Každopádně pokud Vám něco není z našich stránek jasné, nebojte se zavolat. Jsem na příjmu neustále a ráda Vaše dotazy zodpovím.
19. 03. 2019 | Změny k lepšímu u nás
Právě jsme dokončili odhlučnění mezi pokoji č. 2 a 3. Dvojitá příčka s minerální vatou by měla zajistit lepší komfort a soukromí. Vymalovali jsme a položili nové koberce. Už se moc těšíme na první zákazníky!
02. 12. 2018 | Dokončili jsme zateplení fasády
V letošním roce jsme provedli kompletní zateplení fasády. Byla to velká a náročná akce a tímto bychom Vám chtěli sdělit, že máme hotovo! Nyní se ještě věnujeme dolaďování posledních detailů a už se moc těšíme, že nám všem uvnitř bude tak nějak tepleji a příjemněji:)
01. 03. 2017 | Vyměnili jsme okna
S radostí sdělujeme, že jsme dokončili v penzionu výměnu posledních oken, takže prostředí je výrazně hezčí a hluk ze silnice podstatně menší. Ačkoli se nám s krásnými okny z roku 1943 těžce loučilo, musíme uznat, že to mytí je přeci jen lepší a místnosti působí svěžím dojmem.
26. 03. 2017 | Cyklisté vítáni
I my jsme vášnivými cyklisty, takže Vaše kola bezpečně uložíme, můžete si je u nás umýt, máme k dispozici nějaké to nářadí a zdejší okolí máme dobře projeté, takže Vám rádi poradíme, kudy se vydat. V okolí Lysé nad Labem  najdete nenáročný terén vhodný i pro malé cyklisty. Velmi oblíbená je Labská cesta. Pro náročnější doporučujeme Svatojiřský les a okolí.
25. 03. 2017 | Letní nabídka ... bowling zdarma!
Hostům ubytovaným v našich penzionech nabízíme během letních prázdnin sympatickou nabídku - ke každému dni ubytování jako bonus jednu hodinu bowlingu zdarma v Bowling&baru HUMBUK, K Milovicům 1921, Lysá nad Labem. Vhodné pro rodiny s dětmi, nekuřácké prostředí! Informace o podniku a fotogalerii naleznete na www.bowlinglysa.cz, telefonické informace a rezervace drah na tel. 777 552 282.
01. 03. 2017 | Slevy firmám!!!
Pro ty, kteří u nás ještě nebydleli a nemají tedy zkušennost:
Firmám, které u nás ubytují své zaměstnance po delší dobu, můžeme poskytnout výraznou slevu na ubytování. Záleží na obsazenosti pokoje a celkové délce ubytování. V každém případě dohoda je vždy možná a ceny se tedy mohou pohybovat v rozpětí 290,- až 450,- Kč za osobu a noc.
04. 10. 2013 | Web spuštěn
Vítáme Vás na našich nových webových stránkách a doufáme, že se Vám budou líbít.

Ubytování Lysá nad Labem - "Humbuk"

V listopadu loňského roku jsme pro Vás otevřený nový malý penzion "HUMBUK" se čtyřmi pokoji, prostornou společenskou místností, terasou a útulnou domácí atmosférou.

Protože jsme se prozatím setkávali především s kladnými ohlasy na náš penzion "U Vinné révy", rozhodli jsme se pokračovat ve stejném duchu. To znamená především čisto a příjemné domácí prostředí. O tom se můžete  přesvědčit v naší fotogalerii. Takže – na co jste již zvyklí v penzionu „U Vinné révy“, můžete také očekávat v penzionu „Humbuk“.
Penzion je vhodný jak pro firmy, tak i pro jednotlivce či skupiny, rodiny i cyklisty. V létě lze využít prostornou zastřešenou terasu, která je hned u vchodu. 
Pro děti máme připraveny hračky různých věkových kategorií, pro holky i kluky, tabuli na malování, knížky i časopisy. K dispozici jsou také dětské židličky ke stolu, dětská vanička nebo ohrádka.
Cyklistům rádi poradíme pěkné cyklostezky v okolí, různé zajímavosti a tipy na výlety.

Samozřejmostí je wi-fi v objektu.
     
A proč právě HUMBUK?  Ve stejném objektu jsme zrealizovali ojedinělý Bovling-bar "HUMBUK". Tento prostor jsme pojali zcela jinak, moderně a vesele. Zakládáme si především na kvalitních surovinách, čistotě, vstřícném jednání a profesionalitě obsluhy. Naším cílem bylo poskytnout hostům nezapomenutelný zážitek. Prostředí je zcela nekuřácké (avšak pro kuřáky je připravena velice příjemná oddělená kuřárna, která je dokonale odvětrána a stále voní:)).

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. čísle 00420 777 33 67 67.

Copyright 2013 Illona Malinovská / Tvorba webových stránek Technical Design