REZERVACE +420 777 336 767
CZ | EN | DE
fb
logo
Příjemné ubytování v Lysé nad Labem
loop
loop
loop
loop
loop
Penzion u Vinné révy / Jedličkova 1397/19 / Lysá nad Labem / 298 22 / +420 777 336 767 / penzionuvinnerevy@gmail.com
Novinky
13. 08. 2018 | Od 13.8. do 17.8. včetně volné dva pokoje
Právě se nám uvolnily dva pokoje. Jeden třílůžkový a jeden dvoulůžkový. Přistýlka je možná. Pro rychlejší komunikaci volejte tel. 777336767
26. 03. 2017 | Cyklisté vítáni
I my jsme vášnivými cyklisty, takže Vaše kola bezpečně uložíme, můžete si je u nás umýt, máme k dispozici nějaké to nářadí a zdejší okolí máme dobře projeté, takže Vám rádi poradíme, kudy se vydat. V okolí Lysé nad Labem  najdete nenáročný terén vhodný i pro malé cyklisty. Velmi oblíbená je Labská cesta. Pro náročnější doporučujeme Svatojiřský les a okolí.
01. 03. 2017 | Vyměnili jsme okna
S radostí sdělujeme, že jsme dokončili v penzionu výměnu posledních oken, takže prostředí je výrazně hezčí a hluk ze silnice podstatně menší. Ačkoli se nám s krásnými okny z roku 1943 těžce loučilo, musíme uznat, že to mytí je přeci jen lepší a místnosti působí svěžím dojmem.
01. 03. 2017 | Slevy firmám!!!
Pro ty, kteří u nás ještě nebydleli a nemají tedy zkušennost:
Firmám, které u nás ubytují své zaměstnance po delší dobu, můžeme poskytnout výraznou slevu na ubytování. Záleží na obsazenosti pokoje a celkové délce ubytování. V každém případě dohoda je vždy možná a ceny se tedy mohou pohybovat v rozpětí 290,- až 450,- Kč za osobu a noc.
25. 03. 2017 | Letní nabídka ... bowling zdarma!
Hostům ubytovaným v našich penzionech nabízíme během letních prázdnin sympatickou nabídku - ke každému dni ubytování jako bonus jednu hodinu bowlingu zdarma v Bowling&baru HUMBUK, K Milovicům 1921, Lysá nad Labem. Vhodné pro rodiny s dětmi, nekuřácké prostředí! Informace o podniku a fotogalerii naleznete na www.bowlinglysa.cz, telefonické informace a rezervace drah na tel. 777 552 282.
04. 10. 2013 | Web spuštěn
Vítáme Vás na našich nových webových stránkách a doufáme, že se Vám budou líbít.

Informace pro cyklisty - U Vinné révy

Cyklisté jsou u nás vítáni.....


     Máme k dispozici prostor pro uložení kol i potřebné nářadí pro případné opravy. Z Lysé se můžete vydat na kole všemi směry. Nejoblíbenější je labská cesta. Podél Labe můžete jet na obě strany, proti proudu směrem na Nymburk a Poděbrady, po proudu na Káraný, Čelákovice, Brandýs nad Labem a dále podél Labe až do Německa. Nesmíme ovšem zapomenout ani na okolí řeky Jizery, které také stojí za to vidět.
     Zajímavý je také bývalý vojenský prostor v Milovicích, odkud lze pokračovat na zámek Mcely, zámek Loučeň, kde je krásná zahrada s velkým množstvím bludišť, dále k rybníku Jivák, kde je vyhlášená lovecká restaurace, nebo kousek dál na Bučovický mlýn, který se nachází v pohádkové krajině uprostřed lesů na břehu malebného rybníka.
     Dalším pěkným cílem je Botanicus v Ostré, vzdálené asi 5 km od Lysé nad Labem, kde kromě toho najdete i muzeum starodávných kamen.

     Okolí Lysé je rovinaté, vhodné tedy i pro malé děti. S naplánováním tras Vám rádi poradíme. K dispozici máme i cyklomapy okolí Lysé nad Labem.

Copyright 2013 Illona Malinovská / Tvorba webových stránek Technical Design